League of Legends K-Pop K / DA Virtual Group Önümüzdeki Ay Tam Bir Albüm Çıkarıyor!

Sanal League of Legends K-pop grubu K / DA , ilk albümünü bu yılın sonlarında yayınlayacak ve Beat Saber’deki şarkılarını dinlediyseniz, hemen hemen notaları biliyorsunuz. 

Riot Games, sanal pop grubunun 6 Kasım’da All Out adlı ilk EP’lerini yayınladığını doğruladı. Ağustos ayında geri çekilen yeni bir single ile kırılan iki sessiz yılın ardından, dijitalleştirilmiş şarkı grubu geri döndü ve daha ileriye gitmeye hazır. League of Legends markaları, kimsenin mümkün olmadığını düşündüğü şekilde devam etmeyi hedefliyor.

K / DA ilk kez 2018’de League of Legends Dünya Şampiyonası sırasında bir şarkı grubu olarak ilk kez sahneye çıktı . Açılışları, hem oyun içi şampiyonları hem de IRL pop sansasyonlarını içeren bir AR konserinde gerçekleşti. K / DA resepsiyonu harikaydı, insanlar gerçekten bu fikre yöneldiler ve kısa bir süre sonra bu fikir iki yıl ara verdi. 

Şimdi K / DA yeni bir EP ve yeni bir grup arkadaşıyla geri döndü ve görünüşe göre bu EP grup için güçlü bir yılın başlangıcı olabilir. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>