En İyi Oyuncu Koltuğu

Oyun oynuyoruz peki bu oyunları oturduğumuz yerde hissetmemizi sağlayan en iyi oyuncu koltuğu hangisi? Buna çözüm getiren firmaların başında gelen Gamer markası.

Kalitesi, sağlamlığı ve ergonomik yapısıyla bu işi çözmüş durumdalar.

7 farklı serisi ile her kesime hitap eden bir marka Gamer.

1. Atlas

Atlas modeli son derece rahat bilgisayar sandalyesi olarak masa başında uzun çalışanlar için üretilmiş.

2. Bozok

Bozok modeli geniş vücut yapıları için uygun. Normal bünyeler için sinema koltuğu bile diyebilirsiniz. Film izlemek ve ya oyun konsollarında oyun oynamak için oldukça kullanışlı.

3. Alp

Alp modeli oturma alanı geniş, sırt yapısı uzun yani fit ve uzun boylu biriyseniz sizin için biçilmiş kaftan diyebilirsiniz. Bel ve boyun destekleriyle ofis içi kullanımlar içinde son derece uygun.

4. Gamer-X

Gamer X modeli görünümü ve hava geçiş delikleriyle oturduğunuz yerden tekrar kalkmamanız için yaratılmış.

5. Cerberus

Cerberus modeli dahili bel ve boyun desteğiyle mükemmel ötesi tasarıma sahip. Bilgisayarda daha çok similatör oynuyorsanız sahip olmanız gereken koltuk.

6. Kılıç

Kılıç modeli İtalyan vari bir tasarıma sahip. Görsel ve rahatlık açısından mükemmel dizayn edilmiş. Oturma alanı geniş olduğu gibi fit kişiler içinde oturduğunda oldukça rahat hissedeceği gerçeği var.

7. Çınar

Çınar modeli koltukların zirvesi diyebiliriz. Daha çok Sultan koltuğu gibi. Oturup üzerinde bağdaş kurabileceğiniz 7/24 üzerinde yaşayabileceğiniz tek koltuk. Oyuncu koltukları arasında sıyrılarak TOP MODEL olarak geçiyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>